Pierwsza wygrana w tym sezonie- jednak bez satysfakcji...

Sponsorzy

Anioły Olimpia
Więcej

Niedziela, 29 marca 2015 godz. 15:38 | LoqS | 25

Jeszcze w uszach dudnią spiewy kibiców Pogoni, a my dopisujemy sobie 3 punkty. W najbliższy weekend miał się odbyć mecz rewanżowy między Aniołami a Olimpią Sztum. Jednak dzięki decyzji o wycofaniu się drużyny Olimpi Sztum z rozgrywek IV ligi Anoły nierozgrywająć meczu wygrywa 3:0.

Pogon 1:0 Anioły
Więcej

Sobota, 28 marca 2015 godz. 15:35 | LoqS | 294

Po emocjonującym meczu Pogoń wygrała u siebie 1:0 z Aniołami. Mecz walki ale więcej szcześcia po stronie drużyny z Lęborka. Trzeba podkreślić też wspaniałą atmosferę i oprawę meczu. Mimo krótkiej przerwy w pierwszej połowie, spowodowanej wrzuceniem serpentyn na boisko przez kibiców gospodarzy i kilku wulgarnych okrzyków wobec drużyny gości. Kibice dopisali i wspierali swoje drużyny.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom. Mimo pełnej walki i zaangarzowania nie było chamstwa i cwaniactwa. Wszyscy się szanowali a to najważnijesze. Życzymy też Pogoni powodzenia w dalszym etapie rozgrywek.

Czas na POGOŃ...
Więcej

Piątek, 27 marca 2015 godz. 22:47 | Administrator | 65

I już jutro, najważniejszy mecz powiatu Lęborskiego. Gospodarze Pogoń Lębork będzie chciała zdetronizować Aniołów. To właśnie zawodnicy z małej wsi Garczegorze jadą do Lęborka w roli faworyta.
Trzy punkty jadą do Gdańska… (1:2)
Więcej

Niedziela, 22 marca 2015 godz. 10:42 | Art | 11

Koniec. Po błędach w obronie z dobrze dysponowaną drużyną gości Anioły bardzo rzadko dochodziły do głosu. Mieliśmy swoje szanse jednak kiepska gra w środku pola i niezdecydowanie Drzazgi przesądziły o meczu. Nie pomogły zmiany choć po nich Anioły nieco lepiej się prezentowały na boisku. Dobry mecz Choszcza. Szczególnie jak został przesunięty do środka. Ponowna przegrana

Jaguar już się szykuje…
Więcej

Czwartek, 19 marca 2015 godz. 10:40 | Art | 4

Już w najbliższą niedziele nasi zawodnicy rozegrają kolejny mecz rundy wiosennej sezonu 2014/2015. Przeciwnikiem naszej drużyny będzie KP JAGUAR Gdańsk.   Na inauguracje sezonu rozegrał wyjazdowy mecz z Poloniom Gdańsk. W pomeczowym skrócie z meczu w Gdańsku Admin zapowiada przygotowania do ciężkiego meczu na wyjeździe w Garczegorzu.  To będzie nasze drugie spotkanie z tym zespołem. Na jesień bardzo dobrze